Zhduket një grua nga Peja - Gazeta Express
string(25) "zhduket-nje-grua-nga-peja"

Zhduket një grua nga Peja

Lajme

Gazeta Express

01/02/2023 10:00

Një grua nga Peja është zhdukur.

Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24-orësh.

Lexo Edhe:

Rasti është paraqitur në Polici dhe vendnodhja e saj nuk dihet.

”Pejë 30.01.2023-19:40. Me datë 31.01.2023 ankuesja femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport. /Express