Zhbllokohet ndeshja në “Fadil Vokrri”, Florent Hasani shënon golin e parë për Kosovën


Gazeta Express
10 Tetor 2019 19:30

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin, raporton Gazeta Express.

Te fundit


Kthehu lart