Zemaj i bindur se po e menaxhon pandeminë mirë, krahason Kosovën me shtetet e rajonit

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, po konsideron se Kosova është duke e menaxhuar më mirë se vendet e rajonit pandeminë e koronavirusit. Në Facebook, Zemaj ka publikuar bilancet e të infektuarve dhe viktimave në 24 orët e fundit në vendet e rajonit, duke i krahasuar me ato të Kosovës. Zemaj në këtë formë shprehet se … Vazhdoni me leximin e Zemaj i bindur se po e menaxhon pandeminë mirë, krahason Kosovën me shtetet e rajonit