Zbulon faqja pornografike: Ja çka kanë qejf të shohin gratë


Gazeta Express
13 Maj 2019 13:24

Faqja e madhe pornografike me emrin Pornhub ka vështruar dhe përpiluar lista të dëshirave të përdoruesve të platformës së saj. Dhe nëse ka diçka që kjo kompani mësoi për përdoruesit e saj më 2018, është se grave iu pëlqen t’i shohin gratë e tjera duke bërë seks.

Me fjalëve më të kërkuara, dhe kategorive më të shikuara nga gratë, ajo e ‘lezbikeve’ është më e përhapura, përkthen nga Vice

Më pas, gratë shohin edhe japonezët duke bërë seks, një kategori tjetër të quajtur hentai, treshet, koreanët, masazhet e kështu me radhë.

Ndërkaq burrat, shohin kategoritë e ngjashme si në vitet e kaluara.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart