Ballina

Gazeta Express

10/10/2019 11:50

Zbulohet kush ishin dy burrat e tjerë në banesë me Marsida Qatjan

Ballina

Gazeta Express

10/10/2019 11:50

Repor Tv ka mësuar se në banesë me Marsida Qatjan para se të ndodhte krimi kanë qenë edhe dy burra të tjerë së bashku me policin Bledar Toçi.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se në banesë kanë qenë komshiu dhe shoku i Marsida Qatja. Report Tv ka mundur të zbardh emrat e këtyr dy personave ata janë, Xhuljo Biturku dhe Ermir Çela.  Xhuljo është fqinj i Marsidës ndërsa Ermiri shok i saj.