Zbulohen “sms”-të e Bashës me Berishën dhe kryesinë: Të armatosemi për protesta - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

08/11/2019 12:09

Zbulohen “sms”-të e Bashës me Berishën dhe kryesinë: Të armatosemi për protesta

Ballina

Gazeta Express

08/11/2019 12:09

Pas montazhit të një bisede në whats app me Ramës dhe ministrave, “Çmendina Dublim” sjell një tjetër video gazmore, këtë herë nga kampi opozitar.

Në të inskenohet një bisedë mes Bashës, drejtuesve të PD-së dhe ish- kryeministrit Sali Berisha, ku flitet për aksionin opozitar dhe protestat.

Për më tepër shikoni videon