Zbardhet lista, kush janë deputetët e mazhorancës që kanë firmosur për shkarkimin e Metës


Gazeta Express
15 Qershor 2019 18:31

Del lista me 34 firma deputetësh të Partisë Socialiste që kanë firmosur mocionin për shkarkimin e Presidentit, Ilir Meta.

Në krye të listës është Taulant Balla dhe Erjon Braçe.

Ndërsa nuk ndodhet emri i kryeministrit Rama.

1-Taulant Balla

2-Erjon Braçe

3-Eduard Shalsi

4-Ervin Bushati

5-Bledar Çuçi

6-Antoneta Dhima

7-Almira Xhembulla

8-Adelina Rista

9-Blerina Gjylameti

10-Edlira Bode

11-Eglantina Gjermeni

12-Elisa Spiropali

13-Elona Hoxha

14-Evis Kushi

15-Klodiana Spahiu

16-Lindita Nikolla

17-Milva Ekonomi

18-Mimi Kodheli

19-Mirela Kumbaro

20-Ogerta Manastirliu

21-Olta Xhaçka

22-Senida Mesi

23-Titiana Piro

24-Vasilika Hysi

25-Vilma Bello

26-Ardiana Jaku

27- Xhavit Busha

28-Luan Duzha

29-Bujar Çela

30-Arben Kamami

31-Anduel Xhindi

32-Ilirjan Pendavini

33-Ardit Konomi

34-Florenc Spaho

Te fundit


Kthehu lart