Zaha e trullos mbrojtjen e United - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

24/08/2019 17:23

Zaha e trullos mbrojtjen e United

Instant

Gazeta Express

24/08/2019 17:23

Manchester United ishin dukshëm më të mirë se Crystal Palace në Old Trafford sonte

Por “Djajve të kuq” nuk i është dashur kjo pasi që vlera të larta kanë treguar edhe lojtarët e Crystal Palace.

Përpos golit që ishte një kundërsulm klasik i Crystal Palace, pati edhe momente interesante të individëve në këtë ndeshje.

Zaha bëri një kalim në anën e djathtë dhe në panik ishin e tërë mbrojtja e United nga sulmuesi i rrezikshëm i Crystal.

Më se keqi në këtë mes e pësoi Ashley Young i cili u rrëzua dhe nuk arriti që t’ia merrte topin. /GazetaExpress/