Ylli i Romës po e shijon jetën në maksimum - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

15/05/2019 23:55

Ylli i Romës po e shijon jetën në maksimum

Sport

Gazeta Express

15/05/2019 23:55

Dy të rinj të marrosur pas njëri-tjetrit e që së shpejti do të bëhen prindër. Për Rick dhe Astrid Karsdorp po troket momenti për të njohur fëmijën e tyre të parë.

Në javët e fundit të kësaj pritjeje të ëmbël, çifti ka vendosur të realizojë një set fotografik vërtet shumë seksi. Në stilin Mauro Icardi e Wanda Nara.

Eksperienca me Romën nuk është se ka shënuar diçka të jashtëzakonshme në karrierën e futbollistit holandez, ndikuar edhe nga një dëmtim i rëndë, por ta paktën këtë periudhë e ka shijuar në jetën private, përkrah partneres së tij, Astrid.