Xhaka dhe Ajeti startojnë për Zvicrën - Gazeta Express

Xhaka dhe Ajeti startojnë për Zvicrën

Instant

Gazeta Express

15/11/2019 20:12

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Zvicrës dhe Gjeorgjisë

Lichtsteiner do të jetë kapiten, jo Granit Xhaka, i cili starton me Zvicrën pas disa ndeshjeve mos lojë për shkak të përplasjeve me tifozët e Arsenalit.

Nga minuta e parë luan edhe sulmuesi tjetër shqiptar, Albian Ajeti.