West Ham në epërsi kundër Manchester United, me një gol të bukur - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

22/09/2019 15:48

West Ham në epërsi kundër Manchester United, me një gol të bukur

Sport

Gazeta Express

22/09/2019 15:48

West Ham United ka kaluar në epërsi kundër Manchester Unitedit, në një ndeshje të Premierligës, që po zhvillohet momentalisht në Londër.

Vendasit kaluan në epërsi 1:0 ndaj “Djajve të kuq pas një aksioni të rrjedhshëm në fund të pjesës së parë, raporton Gazeta Express.

Andriy Yarmolenko mori një top në brendi të zonës dhe e mposhti David de Gean në këndin e tij të djathtë në minutën e 44-të.