Wanda Nara njofton se është ndarë nga Icardi - Gazeta Express
string(44) "wanda-nara-njofton-se-eshte-ndare-nga-icardi"

Futboll

Gazeta Express

22/09/2022 23:14

Wanda Nara njofton se është ndarë nga Icardi

Futboll

Gazeta Express

22/09/2022 23:14

Wanda Nara dhe Mauro Icardi i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Kjo është njoftuar nga Wanda Nara përmes një postimi në profilin e saj në Instagram, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Dyshja kishin patur përqarje edhe më herët, por kishin vazhduar jetën së bashku.