Vrasja në Kavajë! 'E martuar që 14-vjeçe', flet halla e Marsidës - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

10/10/2019 14:45

Vrasja në Kavajë! ‘E martuar që 14-vjeçe’, flet halla e Marsidës

Ballina

Gazeta Express

10/10/2019 14:45

Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj.

marsida3

Halla e saj ka deklaruar për ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ se Marsida ishte martuar që 14 vjeçe me burrin e parë, lidhje nga e cila erdhën në jetë dy fëmijë. Më pas ajo tregoi se me burrin e dytë 30-vjeçarja solli në jetë një djalë, që aktualisht është 2 vjeç.

“Marsida është martuar 14 vjeçe, me burrin e parë ka 2 fëmijë, ndërsa me burrin e dytë ka një djalë. Ne nuk e dimë që Marsida ka pasur lidhje me Dritanin”, pohoi e tronditur halla e saj. BW