Vogëlushja çohet jerm, për pak i shpëton rënies nga kati i 11’të


Gazeta Express
14 Maj 2019 14:55

Një vajzë 5 vjeçare i shpëtoi mrekullisht rënies nga kati i pestë i hotelit, pasi doli nga dhoma duke ecur jerm.

Babai i vajzës, Decha Sookplum, 43 vjeç, e mori vajzën e tij të vogël në një ndej në Pattaya, Tajlandë dhe qëndroi deri në mesnatë në hotelin Varee Jomtien Beach Hotel.

Pamje nga kamerat e sigurisë brenda hotelit të cilat u shikuan të nesërmen, shfaqin vajzën e vogël duke ecur në gjumë jashtë dhomës së hotelit në katin e 12’të, transmeton Gazeta Express.

Në video, shihet se dera e dhomës së gjumit i ishte mbyllur, kështu që ajo nuk mund të kthehej më në dhomë. Më pas, ajo shkoi në katin e poshtëm, duke provuar edhe ballkonin.

Shikoni videon:

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart