Vjen një lajm i hidhur nga Fero - Gazeta Express

Vjen një lajm i hidhur nga Fero

Rozë

Gazeta Express

16/05/2019 9:22

Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero.

Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory.

Ai ka shkruar se që nga sot është beqar, ndërsa ka fshirë të gjitha fotografitë me Arbenitën në llogarinë e tij Instagram, duke lënë vetëm një

Ndryshe çifti ishin bashkë për disa muaj, madje lidhjen e tyre e patën bërë edhe publike.

Ndërsa, modelja ende vazhdon t’i mbajë fotografitë me reperin.