Vjen goli i parë në ndeshjen Parma-Juve


Gazeta Express
24 Gusht 2019 18:34

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Parma-Juventus

Është kampioni në fuqi i Serie A të cilët kanë kaluar në epërsi me anë të Chiellini në minutën e 21-të.

Është ky goli i parë i shënuar në Serie A për sezonin e ri dhe ai është shënuar nga një mbrojtës. /GazetaExpres/

Te fundit


Kthehu lart