Videoja që i bëri 5 milionë njerëz të qeshin - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

11/10/2019 10:03

Videoja që i bëri 5 milionë njerëz të qeshin

Ballina

Gazeta Express

11/10/2019 10:03

Pas çdo ditë të lodhshme që kalojmë, ne gjithmonë jemi në kërkim të një video, filmi apo edhe libri që na bënë të buzëqeshim dhe të harrojmë lodhjen.

Kur flasim për video, kjo është njëra prej tyre që ka bërë më shumë se 5 milion njerëz të buzëqeshin e të i lumturon. Mund të themi se pa asnjë dyshim kjo është video më e lezetshme që keni parë ndonjëherë.

Kohët e fundit është duke u qarkulluar një profil i një djali të vogël dhe lidhjen e tij të veçantë me qenin e tij ‘Husky’, shkruan lajmi.net.

Djali ka qenë i rrethuar me qenin e tij që kur ka lindur, gjë që ka bërë lidhjen e tyre shume të fortë e zemrat e tona na i ka bërë më të hareshme dhe më të buzëqeshura.

Më poshtë gjeni një video të përmbledhur me momentet më të veçanta që nga lindja e këtij djali, dhe si e ka pritur qeni ardhjen e tij.