Video/ Vdesin 4 anëtarët e familjes, Audi i zi i mori para në autostradë, thyeu shtyllën elektrike dhe përfundoi në kanal

Tragjedi në Vlorë. 4 anëtarë të një familjeje kanë vdekur dhe 2 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të rëndë rrugor të ndodhur rreth një orë më parë në autostradën e Vlorës. Një familje që udhëtonte me një mjet tip Toyota është shuar e gjitha, dy bashkëshortët dhe dy … Continue reading Video/ Vdesin 4 anëtarët e familjes, Audi i zi i mori para në autostradë, thyeu shtyllën elektrike dhe përfundoi në kanal