Victoria, një 44 vjeçare e rinuar - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/05/2019 23:49

Victoria, një 44 vjeçare e rinuar

Rozë

Gazeta Express

22/05/2019 23:49

Victoria Silvstedt, (44) ka treguar trupin e saj të rinuar në një kostum larje të kaltër derisa shihet duke u relaksuar në Cannes

Ajo është njëra prej vajzave që vazhdimisht në udhëtime nëpër botë derisa ajo e ka dominuar industrinë e modës dhe bukurisë.

Ajo është paraqitur si një modele e vërtetë, e rinuar gjatë paraqitjes së sotme në edicionin e 72-të të Festivalit të Filmit në Cannes.

Bukuroshja suedeze, ka treguar asetet e saj dhe është vlerësuar për të gjitha këto nga kritikët e modës. /GazetaExpress/