Rozë

Gazeta Express

20/08/2019 14:06

Vetëm 18 vjeç! Shikoni si dukej Miriam Cani vite më parë

Rozë

Gazeta Express

20/08/2019 14:06

Këngëtarja Miriam Cani dhe Albana Skënderaj deklaruan disa javë më parë se do të bëheshin prindër për herë të dytë. Prej asaj kohe Miriami ka preferuar të qëndrojë larg rrjeteve sociale. Së fundmi ajo ka postuar në foto kur ishte ende një adoleshente.

‘18 vjeç, koha fluturon’ ka mbishkruar ajo në foton e postuar.

Kjo foto ka treguar se ajo ka ndryshuar me kalimin e kohës. Në moshën 18 vjeçare Miriam ka qënë pjesë e një grupi shumë të njohuir gjerman “Preluder”.