Veshajt thirrin si mysafire të parë pronaren e Top Channel, Lori Hoxha - Gazeta Express
string(69) "veshajt-thirrin-si-mysafire-te-pare-pronaren-e-top-channel-lori-hoxha"

Veshajt thirrin si mysafire të parë pronaren e Top Channel, Lori Hoxha

TV/Film

Gazeta Express

29/04/2022 23:07

“Më lër të flas” është emisioni i ri i binjakëve Donald dhe Romeo Veshaj

Teksa Donaldi famën e mori kryesisht gjatë paraqitjes së tij në Big Brother Albania VIP 1, tashmë ai ka filluar me një emision me binjakun e tij Romeo Veshaj, kurse e ftuara e parë e tyre ishte Lori Hoxha.

Lexo Edhe:

Zakonisht Lori e ka bërë traditë shkuarjen në emisione të reja që i prodhon Top Channel. Kjo ka ndodhur në ço program të ri apo sezon të ri të ndonjë emisioni ku ajo është e para.

Kujtojmë që edhe në tetor të 2020-tës ishte ndër të ftuarat e para të “Shiko Kush Luan” madje bashkë me Mozzik (njësoj si sot).