Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme - Gazeta Express

Veseli thërret konferencë të jashtëzakonshme

Gazeta Express

23/05/2019 0:52

Kryetari i PDK-së dhe Kuvendit, Kadri Veseli ka thirrur një konferencë të jashtëzakonshme shtypi, për mëngjesin e sotëm.

Sipas një njoftimi të zyrës për media të Kuvendit, konferenca do të mbahet sot (e enjte), në orën 10:00.