Verona e Rrahmanit e shokon Interin në “Giuseppe Meazza” - Gazeta Express

Verona e Rrahmanit e shokon Interin në “Giuseppe Meazza”

Sport

Gazeta Express

09/11/2019 18:25

Verona është duke e mposhtur 1-0 Interin në stadiumin “Giuseppe Meazza”

Ishte Valerio Verre ai që realizoi për 0-1 nga penalltia në minutën e 19-të, raporton Gazeta Express.

Penalltia u shkaktuar nga kapiteni, Sami Handanovic, por nuk u shikua VAR-i dhe sigurisht se do të ngjallë debat.