Vazhdon “saga”, shtyhet sërish gjyqi ndaj Shullazit - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

23/09/2019 12:48

Vazhdon “saga”, shtyhet sërish gjyqi ndaj Shullazit

Ballina

Gazeta Express

23/09/2019 12:48

Mungesa e avokatëve u bë shkak për dështimin e seancës së radhës ndaj Emiliano Shullazit dhe grupit në Apelin e Krimeve te Rënda.

Këtë të hënë nuk ishte prezent avokati i të pandehurit Endrit Zela.

Debate në seancë shkaktoi edhe prania e gjyqtarit Arben Vrioni, për të cilin të pandehurit kanë kërkuar përjashtim nga trupa.

Seanca e radhës në 7 tetor.