Vazhdon përplasja për serialin ‘Çka ka shpija’, aktori Rafuna i përgjigjet këshilltarit të Albin Kurtit

Aktori dhe skenaristi i  serialit ‘Çka ka shpija’, Naser Rafuna, i është përgjigjur Luan Dalipit, këshilltarit të Kryeministrit në detyrë, pasi që ky i fundit pati disa kritika drejtuar serialit që transmetohet në televizionin publik, raporton Gazeta Express. Rafuna ka komentuar në statusin që mbrëmë ka publikuar Dalipi në Facebook, duke kërkuar nga i njëjti … Vazhdoni me leximin e Vazhdon përplasja për serialin ‘Çka ka shpija’, aktori Rafuna i përgjigjet këshilltarit të Albin Kurtit