Vajza e ‘Sasës’ befason me pamjen në maturë


Gazeta Express
24 Maj 2019 15:00

Është aktorja që çdo ditë e më shumë po bëhet tejet e pëlqyer në publik.

Roli i ‘Sasës’në serialin ‘O sa mirë’ po e bën çdo ditë e më të popullarizuar, shkruan. Përveç karrierës Sasa komentohet shumë edhe rreth jetës private.

Aktivitetet e saj nuk i ndal duke i ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Në Instastoryn e saj, dje ka publikuar disa momente të vazjës së saj Kaonës, e cila e kishte mbrëmjen e maturës.

Përveç pamjes madhështore në dukje, veçantinë e kësaj nate ia shtoi mjeti transportues që ajo zgjodhi deri në vendin e eventit, një ndjesi tejet e veçantë dhe ndryshe nga të tjerët.

Te fundit


Kthehu lart