Rozë

Gazeta Express

22/08/2019 14:41

Vajza e Rezarta Shkurtës fle në krevat princesash

Rozë

Gazeta Express

22/08/2019 14:41

Ish këngëtarja Rezarta Shkurta, njëkohësish nuse e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh ndan momente m vajzën e saj Hera duke treguar aftësitë e saj herë në pikturë dhe në aktrim. Tashmë ajo ka zbuluar një pjesë nga dhoma e së bijës dhe e gjitha duket një mrekulli. Krevati i saj i ngjan atyre të princeshave.