Vajza e pazakontë, kush guxon t’i dalë para?


Gazeta Express
13 Maj 2019 11:49

Demi Bagby është një atlete e fitnesit dhe një bodybuildere nga San Diego, SHBA.

Ajo njihet në botë për trupin e saj të fortë dhe fuqinë e madhe që ka.

Në një video të fundit të publikuar në Facebook, tregohet më së miri se sa e fortë është ajo.

Shikoni se çfarë mund të bëjë ajo:

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart