Vajza e Fjolla Morinës feston ditëlindjen, këto janë pamjet nga festa


Gazeta Express
12 Gusht 2019 11:27

Alayah ka festuar ditëlindjen e katërt.

Vajza e Fjolla Morinës, Alayah, ka pritr katër vjetorin e saj ët lindjes në një festë të bukur të orgaizuar nga nëna e saj.

Përveç festës, Fjolla i thurri edhe një urim të ëmbël vajzës me anë të një postimi në rrjetet sociale, përcjell Gazeta Express.

“Vajza ime e bukur, urime ditëlindjen! Dita që ti u linde do të jetë më e paharrueshmja në jetën time. Asnjëherë nuk do ta harrojë çastin që të mora në krahë për herë të parë. Të dua shumë! Jam nëna më e lumtur në botë që kam një engjëll si ti. Ti je thesari im. Urime ditëlindjen dashuria ime”, është urimi i Fjollës për të bijën.

Fjolla Morina në Instagram

Fjolla gjithashtu ka shpërndarë me ndjekësit e saj edhe pamjet nga festa dhe atmosfera që ka mbretëruar me familjarëve, miqve e kolegëve./Gazeta Express/

Te fundit


Kthehu lart