Vajza e Beyonce kopje e saj, publikon albumin e ri - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/07/2019 14:46

Vajza e Beyonce kopje e saj, publikon albumin e ri

Rozë

Gazeta Express

20/07/2019 14:46

Ditën e djeshme këngëtarja e famshme, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”.

Albumin ajo e cilësoi si një dhuratë për Afrikën dhe menjëherë pas publikimit ai po thyen rekorde.

Megjithatë detaji më i veçantë i këngës ishte vajza e këngëtares, Blue Ivy.

Mjaft e përfshirë në kënga ajo këndon pjesën e parë të saj, të cilën e ka shkruar vetë.

Me anë të kësaj kënge Blue Ivy ka marrë një numër të madh komentesh ndër të cilët dallojnë ata që e krahasojnë me të ëmën.

Beyoncé – BROWN SKIN GIRL (Lyrics) ft. SAINt JHN, WizKid, Blue Ivy Carter

Beyoncé – BROWN SKIN GIRL (Lyrics) ft.