“Ushtria” më seksi në botë


Gazeta Express
10 Qershor 2019 7:43

Një grup vajzash, të cilat thuhet se janë modele, janë veshur në tesha të ushtrisë dhe kanë marshuar rrugëve.

Ato kanë bërë ecje dhe vallëzim nepër rrugë e pas kësaj janë bërë hit në rrjetet sociale.

“Kjo është ushtria më seksi në botë”, kishin shkruar njerëzit në komentet e tyre në lidhje me videon e shpërndarë.

Shikoni videon dhe binduni.

Te fundit


Kthehu lart