U raportua se planifikohej vrasja e tij, flet Xhavit Haliti për Express: Kam pas paralajmërime….

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Xhavit Haliti, ka folur për Gazetën Express pas publikimit të informacioneve në mediumin “A2 news”, tekst i shkruar bazuar në dokumentin e publikuar nga hakerët, në të cilin thuhet se në vitin 2021 ishte planifikuar vrasja e kryeministrit Albin Kurti, Ismet Haxhës dhe Xhavit Halitit. Sipas … Continue reading U raportua se planifikohej vrasja e tij, flet Xhavit Haliti për Express: Kam pas paralajmërime….