Tuna gati zbulon komplet gjoksin - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/11/2019 9:59

Tuna gati zbulon komplet gjoksin

Rozë

Gazeta Express

20/11/2019 9:59

Këngëtarja e njohur nga Shkupi, Altuna Sejdiu- Tuna po i shijon pushimet me familjen e saj në SHBA. Përpos këngëve, ajo është duke realizuar edhe fotografi profesionale ku duket mjaftë sensitive.

Së fundi ajo ka postuar një rrjetet sociale në foto ku duket mjaftë tërheqëse dhe atraktive. Madje ajo ka zbuluar pak edhe pjesët intime të trupit të saj.