Trupi i Gilit është bërë si peshk, vjen me poza nga pushimet - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

13/06/2019 7:19

Trupi i Gilit është bërë si peshk, vjen me poza nga pushimet

Ballina

Gazeta Express

13/06/2019 7:19

Është këngëtarja e vetme që i qëndroi besnike publikut si me zhanrin e muzikës që bën, ashtu edhe me stilin dhe dukjen e saj.

Kjo ka bërë që Gili të ketë një simpati dhe dashuri të njerëzve, të cilët e përkrahin dhe e dëgjojnë vazhdimisht

Ajo poashtu gëzon edhe një jetë të lumtur familjare. Këngëtarja është e martuar me tekstshkuresin, Ilir Berani dhe prindër të lumtur të dy djemëve.

Gili njihet për sharmin dhe pozitivitetin që përçon tek njerëzit sa herë që shfaqet në publik.

Ndonëse me një karrirë të gjatë në skenën muzikore, dhe nënë e dy fëmijëve, Gili është kujdesur mjaftë mirë për veten, duke qëndruar e freskët gjithmonë.

Këto ditë ajo po qëndron për pushime në Turqi, nga ku po e shijon kohën e mirë.

E nga atje Gili po ndanë me ndjekësit në Instagram fotografi e video, duke paraqitur linjat perfekte me veshje verore.

Ajo qka bie në sy janë fotot e bukura dhe videot që Gili ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

E mbas këtyre fotove, sigurisht që po qëndron Iliri, i cili po kujdeset që ato ti realizoj në mënyrën më të mirë.