Tronditet Vlora, burri qëllon me sëpatë nënë e bijë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

11/09/2019 20:02

Tronditet Vlora, burri qëllon me sëpatë nënë e bijë

Ballina

Gazeta Express

11/09/2019 20:02

Nje ngjarja e rende ka tronditur qytetit e Vlores, ndersa raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait.

Ngjarja ka ndodhur ne Gumenice te Vlores, ndersa ende nuk dihet shkaqet.

Sipas informacioneve paraprake, dy te lënduarat ndodhen jashte rrezikut per jeten.

Policia po punon per kapjen e autorit dhe zbardhjen e plote te ngjarjes.