Treni merr zvarrë autobusin plot me pasagjerë


Gazeta Express
16 Shtator 2019 12:18

Një i vdekur dhe 9 të plagosur, është bilanci i një aksidenti, ku një tren përplaset me autobusin.

Ndërkohë 57 pasagjerë shpëtuan pa lëndime pasi shoferi hapi derën e pasme në momentet e fundit dhe u tha që të zbrisnin me urgjencë.

Aksidenti ka ndodhur në Kazakistan, kur autobusi u bllokua mbi hekurudhë nga trafiku.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart