Tre “tulipanë” në kopertinën e “Vogue Man Nederland” - Gazeta Express

Tre “tulipanë” në kopertinën e “Vogue Man Nederland”

Sport

Gazeta Express

18/09/2019 23:49

“Vogue Man Nederland” ia ka dedikuar kopertinën e numrit të radhës futbollistëve të përfaqësueses së Holandës.

Më konkretisht, janë tre “tulipanë” të famshëm she shpirti i skuadrës: de Ligt, van Dijk dhe Depay.

Matthijs de Ligt, që ende duhet të tregojë veten me fanellën e Juventusit ka pozuar bashkë me të fejuarën e tij, modelen AnneKee Molenaar, e cila e ka ndjekur edhe në Torino. Ata ndahen nga njëri-tjetri vetëm kur kanë impenjime personale.