Tre makina përplasen, 4 persona mbesin të plagosur... një grua shqiptare në gjendje të rëndë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

15/09/2019 18:15

Tre makina përplasen, 4 persona mbesin të plagosur… një grua shqiptare në gjendje të rëndë

Ballina

Gazeta Express

15/09/2019 18:15

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në aksin Elbasan- Peqin, ku për pasojë janë përplasur 3 makina.

Nga informacionet e para mësohet se nga aksidenti mes dy makinave Benz e Mitsubishi, kanë mbetur të plagosur 4 persona. Mes të lënduarve një grua ndodhet në gjendje të rëndë shëndtësore. Ambulanca i ka dërguar tashmë në spital të lënduarit, ndërsa policia ka nisur hetimet./Express

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan Peqin pasi janë përplasur 3 makina, dy tip ‘Benz’ dhe një ‘Mitsubishi’.

Mësohet se janë plagosur 4 persona, mes tyre një grua është në gjendje të rëndë. Kjo e fundit është nisur me urgjencë drejt spitalit.  Ndërsa 3 personat e tjerë, shoferët e makinave por marrin mjekim dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.