Toni Kroos shënon gol të bukur për Gjermaninë - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

16/11/2019 22:13

Toni Kroos shënon gol të bukur për Gjermaninë

Sport

Gazeta Express

16/11/2019 22:13

Gjermania është duke e mposhtur 3-0 Bjellorusinë

Golin e ka gjetur edhe mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos.

Ai shënoi për 3-0 në minutën e 55’.

Golat tjerë i shënuan Leon Goretzka dhe Matthias Ginter, raporton Gazeta Express.