Tjetër tërmet godet Shqipërinë, lëkundje 5 Ballë - Gazeta Express

Tjetër tërmet godet Shqipërinë, lëkundje 5 Ballë

Ballina

Gazeta Express

22/09/2019 0:19

Një tjetër tërmet është dëgjuar para pak sekondave.

Lëkundjet ishin të forta dhe zgjatën disa sekonda.

Lëkundjet sizmike ishin me epiqendër 2 kilometra nga Durrësi, dhe 31 kilometra nga Tirana me magnitudë 5 balle.

vijon…