Tifozat Kuq e Zi: Jemi komb i bashkuar, pasardhësit e një historie të lavdishme - Gazeta Express
string(77) "tifozat-kuq-e-zi-jemi-komb-i-bashkuar-pasardhesit-e-nje-historie-te-lavdishme"

Futboll

Gazeta Express

12/09/2023 15:25

Tifozat Kuq e Zi: Jemi komb i bashkuar, pasardhësit e një historie të lavdishme

Futboll

Gazeta Express

12/09/2023 15:25

Tifozat Kuq e Zi edhe një herë ishin mjaft të zëshëm dhe krijuan atmosferë të jashtëzakonshme në ndeshjen e fundit të Kombëtares shqiptare, e cila e mposhti Poloninë me rezultat 2:0 në “Air Albania” në Tiranë, shkruan “Gazeta Express”.

Ata thonë se nuk janë thjeshtë tifozë, por pasardhës të një historie të lavdishme dhe një familje, duke u shprehur se bëjnë mijëra kilometra nga anë të ndryshme të botës për ta përkrahur Kombëtaren.

Lexo Edhe:

Më poshtë mund ta lexoni postimin e tifozëve të flaktë dhe besnikë të Kuqezinjve. /Gazeta Express/