“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi - Gazeta Express

“Thjesht te du”, thotë Flori Mumajesi

Ballina

Gazeta Express

08/11/2019 19:38

Pas një pritje të gjatë, Flori Mumajesi vjen me zhanrin që ai di ta bëj më së miri, një baladë melankolike për stinën e vjeshtës

Nuk janë të pakta baladat e Flori Muajesit. Në fakt janë baladat që ai i bën më së miri.

E tillë është edhe kënga e tij më e fundit, “Thjesht te du”, një baladë që vjen plot melankoli.

Kënga flet për kurorëzimin e një dashurie më sukses të një çifti, me një martesë në fund.

Kënga është ndërtuar tepër interesant, kurse në fund përfundon me një dasmë plot hare dhe lumturi. /GazetaExpress/

Flori Mumajesi – Thjesht te du

ONIMA – http://smarturl.it/ONIMA Flori Mumajesi Thjesht te du Kartolina e dasmes Music: Flori Mumajesi Lyrics: Flori Mumajesi & I.M Mastered: N.M Video: Vello Connect with Flori Mumajesi: https://web.facebook.com/florimumajesi https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/ Connect with Threedots: http://www.threedots.al/ https://web.facebook.com/threedotsalbania/ #erzapetritkllokoqi #wedding #florimumajesi