Tetë persona dhunojnë pronarin e lokalit në Pogradec, 40-vjeçari: Nuk i njihja fare, s’kam konflikte - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

09/11/2019 9:46

Tetë persona dhunojnë pronarin e lokalit në Pogradec, 40-vjeçari: Nuk i njihja fare, s’kam konflikte

Ballina

Gazeta Express

09/11/2019 9:46

Tetë persona kanë dhunuar me sende të forta një 40-vjeçar në lokalin e tij mbrëmjen e djeshme. Ngjarja mbrëmjen e djeshme në fshatin Dunicë të Pogradecit, pasi tetë agresorët kishin pirë alkool në lokalin e tij.

Pronari i dhunuar i lokalit Erjon Çollaku, u shpreh se nuk i njihte agresorët dhe nuk i kishte dhënë asnjë shkas për përplasje.

“Nuk i njihja dhunuesit, unë nuk kam konflikte,”-mësohet se është shprehur 40-vjeçari.