Terrorizuan me kontroll në lokalin në Lezhë, identifikohen autorët, mes tyre edhe Ramazan Rraja

Tre persona janë identifikuar nga policia dhe janë shpallur në kërkim pasi rreth 3 javë më parë u futën të armatosur në një lokal në Zejmen të Lezhës duke ushtruar kontrolle mbi klientët. Policia bën me dije se po punohet për kapjen e Ramazan Rraja, 28 vjeç, A. D., 31 vjeç, banues në Fushë Krujë … Continue reading Terrorizuan me kontroll në lokalin në Lezhë, identifikohen autorët, mes tyre edhe Ramazan Rraja