“Tërmet, tërmet! Ia ke q* nënën!” Kështu reagon Ish- ministri Damian Gjiknuri për përgjimet e BILD


Gazeta Express
19 Qershor 2019 23:40

Është personi qendror që doli duke folur për “tërmet” si dhe duke përdorur fjalët më banale në lidhje me blerjen e votave në Dibër, gjatë zgjedhjeve të vitit 2017.

Por duket se ish Ministri i Brendshëm Damian Gjiknuri nuk ka patur dëshirë të reagojë këtë të mërkurë për përgjimet e forta të publikuara nga BILD.

Teksa në media publikoheshin me rradhë 10 përgjime që e implikonin direkt, Damian Gjiknuri ka shpërndarë në rrjetin social disa foto nga një takim elektoral që ka mbajtur në Vlorë.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart