Tentoi të vriste 61-vjeçarin, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori


load
Gazeta Express
17 Qershor 2019 11:13

Policia e Korçës identifikoi dhe shpalli në kërkim autorin e dyshuar të tentativës së vrasjes së një 61-vjeçari.

Policia thotë se G.P 35 vjeç me banim në Korçë është shpallur në kërkim pasi  ka tentuar të vrasë me thikë 61-vjeçarin me inicialet D.M po me banim në Korçë. 61-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Ngjarja ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen numër 3 pas një sherri rreth orës 18:30.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart