'Të siguroj me jetë', kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

07/11/2019 11:44

‘Të siguroj me jetë’, kështu i përgjigjet Leonora Jakupi pyetjes se a ka bërë ndërhyrje në fytyrë

Ballina

Gazeta Express

07/11/2019 11:44

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi së fundmi ka publikuar disa foto ku me të vërtetë ajo nuk njihet.

Mirëpo fansat e saj e kanë akuzuar këngëtaren për orperacione platike.

“Leonora a ke pas operecione plastike, se po shoh ndryshim ne fytyren tende, po dukesh edhe me bukur”, ishte një ndër komentet nga fansat e saj.

Por këngëtarja me përgjigjen e saj e ka siguruarse nuk ka bërë operacione duke zbuluar dhe sekrtetin e këtij ndryshimi.

Te siguroj me jete qe ne fytyren time as nuk kam pasë e as nuk kam nderhyrje aq me pak plastike, rezulat i ndryshimit jane duart e Arbrit (grimierit) i cili vertet ben mrekulli me artin e tij prej grimieri profesionist“, përgjigjet Leonora.

View this post on Instagram

“Simpatia e shkolles” eshte kenga e cila do te publikohet diten e premte ne oren 18:00 me legjenden e muzikes tone @sabrifejzullahu_official Dua sinqerisht dhe pafundesisht te falenderoj Sabrianon per dashurine pozitivitetin dhe motivimin qe ai me jep jo vetem mua por te gjithe kolegeve dhe publikut anekend ! @shpetimdesku per perkushtimin dhe profesionalizmin e pashoq i cili eshte edhe producent i kenges @kreshnikavdiu per kengen dhe tekstin e cila pritet te jetê nder kenget me te degjuara te kesaj kohe , po ashtu #ardiankastratin per orkestrimin. Uroj qe ashtu sic na ka pelqyer neve te gjitheve si ekipe te ju pelqej edhe juve te dashur miq! @sabrifejzullahu_official @shpetimdesku @deskuarta @kreshnikavdiu @festimisufiofficial @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @elaa_kosovo @nkosovshow

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on