Të shtëna me armë në Prishtinë, arrestohet një person


Gazeta Express
18 Nëntor 2019 14:14

Është arrestuar një person i dyshuar në Prishtinë, pasi që ai nën ndikim të alkoolit ka shtënë me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar një armë dhe një karikator, tre fishekë dy gëzhoja dhe dy mbetje të predhës.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Te fundit


Kthehu lart