Të gjithë banorët kundër tij, por publiku e shpëtoi të parin! Olta: Je bërë si klloun! - Gazeta Express
string(82) "te-gjithe-banoret-kunder-tij-por-publiku-e-shpetoi-te-parin-olta-je-bere-si-klloun"

Të gjithë banorët kundër tij, por publiku e shpëtoi të parin! Olta: Je bërë si klloun!

Rozë

Gazeta Express

14/01/2023 23:20

Të gjithë  banorët dhanë emrin e Luizit si personi që duhet të lërë shtëpinë , por Arbana tha se ai është i pari që i shpëtoi eleminimit të sotëm.

Qëndrimi i tij në shtëpi shënoi dhe debatin e parë mes tij dhe Oltës.

Lexo Edhe:

Olta : Je bërë si klloun, të mban publiku që ti argëtosh !

Luizi: Sa hap gojën ti ndërrojnë stacion, ti ruhu tani!

Olta: Ti s’ke kapacitet te më dalësh përballë! E di mirë më kë po flet!