Te Bayerni nuk e duan, por supermodelja ruse “mahnitet” pas James Rodriguez - Gazeta Express

Te Bayerni nuk e duan, por supermodelja ruse “mahnitet” pas James Rodriguez

Sport

Gazeta Express

21/05/2019 20:55

Edhe pse Bayerni ka vendosur të mos e blejë, James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë botën, pasi është një nga futbollistët më spektakolarë në qarkullim, por Helga Lovekaty është ajo që vërtetë “marroset” pas kolumbianit.

Bukuroshja ruse e ka pranuar se është fanse “e çmendur” e James, që në kohën kur ky i fundit ishte i martuar me Daniela Ospinën dhe nuk ishte i disponueshëm për aventura të tjera.

Megjithatë në verën e 2017-ës, James i dha fund martesës dhe me ndihmë ne ish shokut të tij të skuadrës, Cristiano Ronaldo, ka mundur të vendosë kontaktet me modelen ruse.

Helga është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku ndan shpesh me fansat, foto mjaft “të nxehta”, por nuk dihet ende asgjë për raportin e saj aktual me James Rodriguez.